SMARTBOND

To nowość od  L’Oréal Professionell, która dodana do koloryzacji chroni w wzmacnia włosy.

Nowość - odżywka SMARTBOND.


Loreal Smartbond to odżywka przeznaczona do pielęgnacji włosów po koloryzacji lub dekoloryzacji. Zabiegi chemiczne często negatywnie wpływają na delikatne kosmyki, a ich efekt jest całkiem odwrotny do zamierzonego. Pasm stają się matowe, płaskie, łamią się i kruszą. Odżywka Loreal Smartbond wzmacnia i odżywia włosy od wewnątrz, dzięki temu są mniej podatne na wszelkie uszkodzenia. Ponadto są elastyczne, miękkie w dotyku i pełne spektakularnego blasku. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych zabiegów na rzecz zdrowych włosów, wystarczy sięgnąć po odżywkę Loreal Smartbond.

 

Co to właściwie jest Smartbond?
Smartbond to nowy dodatek do usługi koloryzacji i dekoloryzacji. Dzięki działaniu w miejscu ubytku, pomaga natychmiast wzmacniać i ochraniać włosy. Niezależnie od tego, czy chcesz koloryzować włosy po raz pierwszy, myślisz o radykalnej zmianie czy kreatywnej koloryzacji - Smartbond sprawi, że Twoje włosy będą wzmocnione i bezpieczne.

 

Jak działa Smartbond?
Kwas maleinowy zawarty w Smartbond w inteligentny sposób współgra z koloryzacją i dekoloryzacją. Ogranicza uwrażliwienie włosów i zachowuje spoistość mostków dwusiarczkowych, zapobiegając osłabianiu włókien jonowo-wodorowych. Z kolei zawartość polimerów i ceramidów sprawia, że włosy po wykonaniu usługi są miękkie i bardzo kosmetyczne. Co ważne, Smartbond przy koloryzacji nie obniża stopnia rozjaśnienia, nie wydłuża czasu trzymania mieszanki na włosach i nie wymaga zmiany oksydantu na wyższy. Słowem - to najlepszy towarzysz każdej koloryzacji.

Warto stosować Smartbond przy każdej usłudze koloryzacji lub dekoloryzacji, by efektowi kolorystycznemu towarzyszyły zawsze mocne, zdrowe i lśniące włosy. Kiedy wpadniesz na pomysł zmiany koloru, zrealizuj go! Przyjdź do Salon Expert i zapytaj o dodatek Smartbond.

SMARTBOND naprawdę działa, rezultaty są zachwycające !

PROMOCJA! - 50 ZŁ