Odkryj STEAMPOD w naszym Salonie 
Przełomową usługę ultra pielęgnacyjnej stylizacji włosów ...unikalne działanie pro-keratyny aktywowanej parą!

Częsta i intensywna stylizacja włosów sprawia, że włosy stają się matowe i słabe. 

Siły i lustrzanego blasku doda im połączenie pro-keratyny i pary pod wysokim ciśnieniem, czyli nowa usługa ultra pielęgnacyjnej stylizacji Steampod. 

Pro-keratyna zawarta w kremie Steampod osadza się na włóknie włosa i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, odbudowując i chroniąc włosy dzięki uzupełnianiu ubytków naturalnego budulca włosów.
Usługę w salonie zaczynamy od umycia włosów, potem dobieramy odpowiedni krem wygładzający Steampod, następnie suszymy włosy i nakładamy serum odbudowujące na końcówki włosów na końcu stosując urządzenie Steampod. 

W rezultacie włosy wzmacniają się i nabierają pięknego połysku. 
Efekt włosów ekstremalnie wygładzonych z olśniewającym blaskiem....
Tą metodą możemy intensywnie wygładzić włosy, zachować efekt naturalny lub zyskać fale dzięki odpowiedniej pracy prostownicą Steampod.

Efekt z zabiegu na zabieg jest coraz bardziej widoczny i odczuwalny. Zabieg można wykonywać tak często jak jest to konieczne, nawet przy każdym myciu włosów.

Efekty, które dotychczas wydawały się nieosiągalne stają się możliwe! Dzięki usłudze Steampod Twoje włosy z każdym użyciem będą coraz bardziej wygładzone i odbudowane. Zapytaj fryzjera o usługę Steampod i ciesz się długotrwałym efektem włosów ekstremalnie wygładzonych!

 

włosy średniej długości - 50zł
włosy długie - 70zł